99

praca na taxi szczecin opinie

motoryzacja (5)Zwyczajowo samochody kojarzą nam się jako domena mężczyzn. W tradycyjnym ujęciu to głowa rodziny jest kierowcą, który dojeżdża autem do pracy i odwozi dzieci do szkoły. Podczas spotkań w męskim gronie to właśnie motoryzacja jest jednym z głównych tematów rozmów.

Ale takie zainteresowania przejawiają nie tylko dorośli mężczyźni. Już małe dzieci bawią się samochodzikami, zbierają naklejki z różnymi modelami aut lub resoraki. Lubią się ścigać na gokartach. Często pasja z dzieciństwa przeistacza się w drogę życiową, bo chłopcy decydują się zostać mechanikami, lakiernikami, kierowcami czy nawet rajdowcami.

Motoryzacja coraz częściej wciąga także kobiety. Teraz już nikogo nie dziwi płeć piękna za kierownicą, nawet jeśli jest to miejski autobus. Większość kobiet poprzestaje na uzyskaniu prawa jazdy, ale są też takie, które interesują się głębiej działaniem samochodu, same potrafią dokonać napraw, gdy coś się zepsuje. Niektóre są też na tyle odważne, aby robić karierę jako kierowcy rajdowi, co nie jest tak popularne wśród dziewczyn.

Zobacz także nasze inne artykuły o motoryzacji:

praca na taxi szczecin opinie
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About the author: