12

Złap rybkę i zrób z niej sushi

W grze „Sushido” mamy możliwość wcielić się w pewnego kota. Nie jest to jednak zwyczajny kocur, ponieważ łowi rybki, a potem robi z nich w bardzo efektywny sposób sushi. Gra jest bardzo prosta i posiada niskie wymagania sprzętowe, a mimo to sprawiła mi bardzo wiele prymitywnej radości.

Jak wspomniałem sushi będziemy robić z ryb. Początkowe łapiemy zwykłe stworzonka przypominające sardynki, łososie, czy nawet szczupaki. Jednak potem pojawiają się ośmiornice, rekiny, a nawet konie o tęczowych włosach. Nie mam na myśli koników morskich, jak widać do sushi można użyć koniny. To jeden z najciekawszych konceptów tej gry. Została ona stworzona na konkurs, którego organizacji podjął się szwedzki vloger PewDiePie. Zajęła drugie miejsce, lecz mi przypadła do gustu zdecydowanie bardziej, niż zwycięzca.
Jeżeli nudzi wam się, macie kilka megabajtów wolnego miejsca na dysku i chęć na złowienie wirtualnej rybki i spożycie jej w kreatywny sposób, zdecydowanie polecam „Sushido”. Zapewni wam rozrywkę na co najmniej pół godziny.

Zobacz także nasze inne artykuły o motoryzacji:

Złap rybkę i zrób z niej sushi
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About the author:

1 COMMENT

  1. familijne gry planszowe

    Portal bardzo fajny ale za malo artkułów na stronie.

RELATED ARTICLES