71

granada szczecin

motoryzacja (22)Top Gear to brytyjski program, którego tematyką jest motoryzacja. Obecna wersja emitowana była od roku 2002 do 2015. Top Gear prowadzony jest przez trzech prowadzących: Jeremiego Clarksona, Jamesa May’a oraz Richarda Hammonda.
Jedną z atrakcji programu jest Stig, oswojony kierowca wyścigowy, który jeździ po specjalnym torze Top Gear ustalając jak najlepsze czasy dla testowanych samochodów.
Top Gear to obecnie jeden z lepszych programów motoryzacyjnych. Oprócz oryginalnej wersji brytyjskiej doczekał się on również odsłony amerykańskiej i australijskiej. Prezenterzy tych programów czasami spotykają się z sobą podczas wspólnych odcinków, gdzie rywalizują ze sobą na różnych, motoryzacyjnych płaszczyznach.
Program z reguły obejmuje 2-3 reportaże motoryzacyjne, nowości ze świata motoryzacji oraz wizyta gwiazdy, która jeździ tzw. „autem w rozsądnej cenie”.
Jeśli więc motoryzacja jest Twoją pasją program ten powinien Ci się spodobać. Można zobaczyć w nim naprawdę wszystko oraz dużo dowiedzieć się o samochodach.

Zobacz także nasze inne artykuły o motoryzacji:

granada szczecin
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About the author: