119

Komisy samochodowe

Jeżeli zamierzasz kupić lub sprzedać samochód możesz to zrobić za pośrednictwem serwisu ogłoszeniowego ogloszenia.autokram.pl. Jest to internetowa giełda samochodowa istniejąca już jakiś czas w sieci. Teraz działa na nowym skrypcie z nową grafiką i oferuje kilka możliwości. Ogłoszenia motoryzacyjne prezentowane są w trzech głównych grupach: samochody, motocykle i akcesoria samochodowe. Każdą z tych grup można przeglądać w kolejności dodania ogłoszeń wybierając z górnego menu, albo przeszukiwać za pomocą wyszukiwarki ustawiając uprzednio indywidualne kryteria wyszukiwania. Na mapie Polski można z kolei wybrać województwo i przeglądać ogłoszenia tylko z tego regionu.

Dodawanie ogłoszeń wymaga uprzedniego zarejestrowania i zalogowania. Rejestracja trwa chwilę i od razu przenosi do menu dodawania ogłoszeń. nie trzeba oczekiwać na mail z hasłem lub coś w tym rodzaju. Dodawanie ogłoszeń jest ułatwione poprzez wiele opcji możliwych do zaznaczenia oraz dodanie krótkiego opisu auta. Można również dodać cztery zdjęcia, a system sam je przeskaluje i doda miniaturki.

Strona ma już sporo ogłoszeń i jest promowana na hasła związane ze sprzedażą samochodów używanych. Ogłoszenia będą ukazywać się również w serwisie autokram.pl oraz info.autokram.pl co zwiększy popularność ogłoszeń.

Zapraszamy do odwiedzenia ogłoszeń internetowych. Komisy samochodowe są do twojej dyspozycji.

Zobacz także nasze inne artykuły o motoryzacji:

Komisy samochodowe
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)
About the author: